TURKEY
15.10.2023
504EUR
TURKEY
LITHUANIA-DRUSKININKAJ
07.12.2018
1747EUR
LITHUANIA-DRUSKININKAJ
CYPRUS
14.09.2023
461EUR
CYPRUS
Hurgada
25.10.2023
807EUR
Hurgada

Jūsu drošība

JŪSU DROŠĪBA – JŪSŪ ROKĀS

Apdrošinašanas polise deriguma termiņš dažādās uzņēmumas citadi. Dažreiz tas sākas no brīža, ka iet caur pasu kontroles pie lidostās, un reizēm - kopš šķērso robežu citā valstī. Tas ne vienmēr ir tas, ko apdrošināšana sedz traumu lidmašinā. Daudz bīstamību un neapmierinātību, kas saistītas ar apdrošināšanu, gaida tūristus jau kūrortā -  atcerēties, ka ne visas nelaimes, kas var atgadīties tevi, ir abpusēja. Ir visizplatītākā noteikumi "tūrisma drošība".


Lidmašinā 

Nekad nav jāpalīdz stjuarte ieliet karstie dzērieni. Lidojumu pavadoņi iziet īpašu apmācību, lai pasargātu sevi un pasažieri, un jūsu džentlmeņu impulsu var radīt nopietnas apdegumus. 
No bīstamākajām vietām lidmašīnās - pie eju, tieši zem bagāžas kastes spārniem. Mēģiniet nesūtīt bērnus tur, jo priekšmeti kritišas no kastes, laikā, kad Lidmašīnas "iekrīt" uz gaisa kabatas, var radīt nopietnu kaitējumu.
Gaisa ceļojumā  labāk ne valkāt kurpes ar agugst papežiem - ja jums ir jāizmanto piepūšamās avārijas kāpnēs, šīs kurpes var izurbt gumijas apdari vai ievainotu citiem pasažieriem.
Ja lidmašina  briesmās, un stjuarts stāsta pasažieriem uzvedības normas, vai evakuācijas planu, vispirms mēģiniet ieklausīties visu, kas jums ir teicis, un tad uzdot jautājumus.


Viesnicā  

Banāls, bet nepieciešams padoms: uzziniet evakuācijas plāns ugunsgrēka gadījumā. Ticiet , ja patiešām kaut ko iedegties, jums nebūs ne spēks, ne laiks, lai sīki izskatītu šo attēlu, un pats galvenais - tiesības pārvietoties vietā.
Pat visvairāk grezns viesnīcas ir zādzības gadījumi. Un neviens slēdzenes nevar aizsargāt savu naudu un citas vērtslietas no viesnīcas zagļiem vai vienkārši ne tādā mērā sevis apkalpo meiteni. Izmantojiet iespēju norēķināties droši, - šajā gadījumā administrācija vismaz ir atbildīgs par kreiso vērtību.
Ūdens ir dzīve. Un ne tikai cilvēkus, bet attiecībā uz kaitīgo baktēriju. Par to, ka dzert ūdeni no krāna ārvalstīs nedrīkst zin visi tūristi. Bet mums vajadzētu ne tikai mazgāt zem krāna augļu un dārzeņu - labāk pirkt minerālūdeni un izmantot šo "saglabāšanu ūdeni", jo īpaši, ja jūs atpūsties bērnu.


Uz pludmali

Kā jau minēts, negadījumu daudz neietilpst kategorijā apdrošināšanas un netiks izlīdzināts ar standarta apdrošināšanas. Piemēram, pārkaršanu vai saules apdegumu jums arsteties par saviem līdzekļiem un ar tās medikamentem. Tas pats attiecas uz iegūtās traumas okupācijas laikā pludmales sporta, piemēram, peldēt uz piepūšamā "banānu" izjādes sērfošanu, lēkšana ar izpletni, niršana ar akvalangu, spēlējot pludmales volejbolu. Protams, apdrošināšanas sabiedrība var pierādīt, iecietības saviem klientiem un samaksāt par medicīnas pakalpojumiem, bet saskaņā ar apdrošināšanas noteikumiem (kuri esat pieteicies, iegūstot apdrošināšanas), apdrošinātājs nav pienākuma to darīt.