TURKEY
15.10.2023
504EUR
TURKEY
LITHUANIA-DRUSKININKAJ
07.12.2018
1747EUR
LITHUANIA-DRUSKININKAJ
CYPRUS
14.09.2023
461EUR
CYPRUS
Hurgada
25.10.2023
807EUR
Hurgada

Par kompāniju

Sveiciens visiem!

Laipni lūgti mūsu aizraujošo ceļotāju klubā!


«LATTUR» ir pazīstams individuālo ceļojumu pārdošanas tirgū jau vairāk kā 25 gadus – tieši tik, cik ir pats tūrisms Latvijā. Un no dienas, kad tika tika dibināta kompānija, mēs uzstādījām galveno mērķi LATTUR darbībā – palīdzēt cilvēkiem realizēt savus sapņus tiecoties pēc ceļojumiem... Mēs veiksmīgi apkalpojam tūkstošiem tūristu ikgadu.Mēs esam moderni un uzticami. Pati dārgākā mums ir reputācija. Piekrītiet, ka grūti atrast drošu, stabilu, garā un darba stilā jaunu kompāniju, kurai gribas vienmēr uzticēt pašus jautrākos un interesantākos dzīves mirkļus – atpūtas un ceļojuma mirkļus. Pie mums var iegādāties jebkuru ceļojumu neizejot no mājām. Pie kam, mēs paliekam īsta, dzīva kompānija, kur vienmēr var iegriezties parunāties ar savu ceļojumu konsultantu par jaunām viesnīcām un galamērķiem, kā arī iedzert tēju. Ar konfektīti :)


Mūsu kompānijā strādā profesionāļi, kas mīl un pārzin savu darbu, kā arī apzinās, ka strādā labākajā tūrisma aģentūrā šajā pilsētā.Kompānija nestāv uz vietas, mēs vienmēr apgūtam ko jaunu un pilnveidojam veco. Mēs ticam, ka pasauli var padarīt labāku. Uzticieties mums. Mēs būsim par to pateicīgi un centīsimies iedot visu to labāko. Par mūsu ceļotāju ģimenes locekļiem kļūst pat jaundzimušie un un cilvēki jau cienījamā vecumā. Mēs esam gatavi piedāvāt visu ceļojumu asortimentu, kā arī piedāvājam lielisku servisu, kas apmierinās pat pašu prasīgāko klientu.


LATTUR darbinieki parūpēsies, lai mūsu klientu noskaņojums būtu uz visiem 100%. Tapēc, mēs uzņemamies atbildību par visiem organizācijas jautājumiem, no biļešu iegādes, ceļojuma noformēšanas, vīzas, līdz pat viesnīcas rezervācijai. Tāpat mūsu klientiem piedāvājam – fleksibla atlaižu sistēma, bet piedāvātās „degošās” ceļazīmes ļaus ieekonomēt jūsu līdzekļus, lai tos izmantotu pilnīgam ceļojumam. Steidzieties, bet ar mums Jūs nenokavēsiet! Mēs sapratām, ka nav nepiemērotas sezonas ceļošanai – daudzas valstis paver savu skaistumu pavasarī, bet eksotiskās tropu valstis labāk apmeklēt, kad mums ir ziema.

Tūristiem tāpat ir iespēja iegādāties jebkuru ceļazīmi kredītā. Tie, kuri ir ļoti aizņemti un nevar atrast laiku, lai apmeklētu mūsu biroju, var savu ceļojumu pasūtīt internetā.


P. S. LATTUR kompānija ir "balta". Mēs izsitam visus čekus, maksājam nodokļus, apmaksai pieņemam visas likumīgās maksājumu formas bez papildus procentiem. Mūsu klientus sargā Likums. Mēs esam par civilizētu biznesu un mums nav vienalga, kāda rīt būs mūsu valsts!


Beneficiary name: LATTUR, SIA

Company ID: 40003021803

VAT ID: LV40003021803

Adrese: Bruninieku Str 29/31, LV-1001, Riga, Latvia


Bank Name: SWEDBANK

Swift Code: HABALV22

Account Number: LV35HABA0551019821240